+90 212 248 88 88

XML Entegrasyon

XML entegrasyon ile portal, e-ticaret, CRM gibi çeşitli yazılım sistemlerinizi dilediğiniz hedef yazılım sistemi ile entegre ediyoruz.

XML ENTEGRASYON İLE İŞLEM HACMİNİZİ UÇURUN!

XML entegrasyon hizmeti ile kullandığınız ürünün başka platformlardaki yazılım ürünleri ile bilgi alışverişi yapabilmesini sağlıyoruz. Kullandığınız yazılımın veya entegre olmaya çalıştığınız karşı yazılımın kullandığı yazılım dili hiç önemli değil. Biz, kullandığınız sistemi başarıyla karşı taraftaki sistem ile başarılı bir biçimde entegre ederek, dilediğiniz bilgilerin karşılıklı olarak iletilmesini sağlıyoruz.

XML entegrasyonu ile gelen isteklerin güvenli bir biçimde karşılanmasını ve işlenerek hedef sisteme güvenli bir biçimde gönderilmesini sağlıyoruz. XML entegrasyon hizmetimizi sistemleriniz için alabilirsiniz. Bunun için sisteminizin web servis veya API desteğinin olması yeterlidir. Biz, bu bilgileri işleyerek, iletilmesi gereken formatta karşı sisteme gönderiyoruz. Aynı şekilde gerek duyulması durumunda karşı sistemden iletilen bir verinin de kendi sisteminize geri iletilmesini sağlıyoruz.

Kullandığınız sistem bir e-ticaret yazılımı olabilir ve N11, Hepsiburada, Ucuzu gibi herhangi bir sistem ile haberleşmek isteyebilirsiniz. Veya, bir portal üzerindeki verinin başka bir sisteme gönderilmesi ihtiyacı duyabilirsiniz. Webizm Interactive olarak tüm sistemlere butik hizmetlerimizle kolayca ve hızlı olarak XML entegrasyonu sağlıyoruz.

XML entegrasyon hizmetimiz için daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

İletişime Geç

SON PROJE

Ne Dediler

Hem arkadaşça yaklaşarak güven veren hem de işini profesyonel olarak yapan, ender bulunan bir ajans.

Köksal Atik (CEO)
http://www.dersville.com

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Selahattin Pınar Cad.
    Kemer İş Hanı No:15/7
    Mecidiyeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 248 88 88
  • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
  • Email: temas@webizm.com
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2024 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.