+90 212 248 88 88

Firma Web Sitesi

Firmalara, web tasarım ve kurumsal web sitesi hazırlama konusunda profesyonel hizmetler sunuyoruz. Webizm Interactive profesyonel tasarım, yazılım, optimizasyon ve sosyal medya danışmanlık ekipleri tarafından hayata geçirilen projeler ile kurumların profesyonel kimliklerine internet üzerinde de kolayca erişebilmeyi sağlıyoruz. Firma web sitesi yazılım hizmetlerimiz ile kurum müşterileri müşterisi olduğu firmaların web siteleri üzerinden fiziksel olarak gerçekleştirdiği tüm işlemleri online olarak gerçekleştirebilmektedirler.
 


Webizm Interactive tüm web sitelerinde olduğu gibi firma web sitelerinin de responsive web tasarım ilkelerine bağlı kalarak hazırlamaktadır. Böylece firma web sitesi müşterilerinin bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından firma web sitesini kolayca gezebilmesi ve ihtiyaç duyulan ürün/hizmet bilgilerine hızlıca ulaşabilmesi hedeflenmektedir.Firma web sitelerinde en önemli özelliklerden bir tanesi kurumsal kimliğin firma web sitesi ile iletişim halinde olmasıdır. Firma müşterileri firmaya ait web sitesini ziyaret ettiklerinde yabancılık çekmemelidir. Webizm Interative, hazırladığı profesyonel tasarımlar ile firmaların kurumsal kimliğini internet üzerinde de başarıyla firma müşterileri ile buluşturmaktadır.

Firmanız için profesyonel bir web sitesi ihtiyacınız var ise tasarım, yazılım ve danışmanlık konularında görüşebilmemiz için lütfen bize ulaşın.

 

SON PROJE

Ne Dediler

Hem arkadaşça yaklaşarak güven veren hem de işini profesyonel olarak yapan, ender bulunan bir ajans.

Köksal Atik (CEO)
http://www.dersville.com

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Selahattin Pınar Cad.
    Kemer İş Hanı No:15/7
    Mecidiyeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 248 88 88
  • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
  • Email: temas@webizm.com
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2024 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.