+90 212 248 88 88

Uzaktan Eğitim Sistemleri Kurulum ve Danışmanlığı

 • Ana Sayfa
 • Blog
 • Uzaktan Eğitim Sistemleri Kurulum ve Danışmanlığı
Türkiye'de çoğu üniversitede ve özel eğitim kurumlarında yaygın olarak kullanılmaya başlanılan ve geleceğin eğitim modeli olacak uzaktan eğitim sistemleri için danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Eğitim kurumunuza özel olarak ihtiyaçlarınız belirlenerek öğrencileriniz ve verdiğiniz eğitimleriniz için en uygun uzaktan eğitim çözümünü sunuyoruz. Uzaktan eğitim sistemlerinde moodle öğrenme yönetim sistemi kurulum ve danışmanlığı, adobe connect canlı ders sistemi kurulum ve danışmanlığı ile adobe connect canlı ders sisteminin diğer üçüncü parti yazılımlarınızla (öğrenci otomasyon sisteminiz, özel yazılımlarınız vb.) entegrasyonunu sağlıyoruz. Bunların yanında uzaktan eğitim hizmeti verecek olan merkeziniz veya fakülteniz için programların ve diğer bilgilerin yer aldığı, yönetici paneli üzerinden sizin yönetebildiğiniz ve sınırsız dil seçeneği opsiyonlu bir web sitesi hazırlıyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerle ilgili bizden 7/24 izleme ve müdahale etme hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet ile herhangi bir sunucunuzda gerçekleşebilecek muhtemel hataları anında çözüme ulaştırarak öğrencilerinize kesintisiz bir hizmet vermenizi sağlıyoruz.

Webizm Interactive olarak bir üniversitenin açık ve uzaktan eğitim kurumu için program seçiminden, YÖK'e onaylatılmasına, teknoloji tabanlı sistemlerin kurulup, yönetilmesine kadar komple anahtar teslim hizmet veriyoruz. Sizin yapmanız gereken yalnızca açmak istediğiniz programlarla ilgili bizimle istişare yapmak olacaktır.

SON PROJE

Ne Dediler

Hem arkadaşça yaklaşarak güven veren hem de işini profesyonel olarak yapan, ender bulunan bir ajans.

Köksal Atik (CEO)
http://www.dersville.com

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
 • Adres: Selahattin Pınar Cad.
  Kemer İş Hanı No:15/7
  Mecidiyeköy / İSTANBUL
 • Telefon: +90 212 248 88 88
 • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
 • Email: temas@webizm.com
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2024 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.