+90 212 248 88 88

İlan Sitesi Yazılımı

Webizm Interactive çeşitli sektörler için ilan sitesi yazılımları geliştirmiştir. Özel ders, emlak, genel ilan gibi çeşitli alanlarda geliştirdiği ilan sitesi yazılımları ile alanında uzmanlaşmıştır. Düşündüğünüz ilan sitesi portalı için bizden yazılım ve tasarım hizmeti alarak profesyonel bir ilan sitesine sahip olabilirsiniz.
 


İlan sitesi yazılımlarımız çoklu dil seçeneğini desteklemekte olup, sınırsız dilde ilan siteniz yayın yapabilmektedir. İlan sitesi yazılımları için geliştirilen ilan sitesi web tasarım hizmetlerimiz responsive teknolojisinde olup, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından sorunsuz bir biçimde kullanılabilmektedir. Ayrıca ilan sitesi yazılımlarımızın altyapısı cross browser tabanlı geliştirildiği için tüm tarayıcılar firefox, chrome, safari vb. ilan siteniz bozulmadan açılmaktadır.

Webizm Interactive'den aldığınız ilan sitesi için dilerseniz online ödeme entegrasyonu da hazırlatarak, ilan siteniz içerisinden online ödeme alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sanal pos veya Paypal.com gibi online ödeme çözümlerini kullanarak ilan siteniz için ilan verme veya ilanın üst sıralarda yer alması için çeşitli hizmetlerin satın alımında kullanılacak kredi kartı ile ödeme sistemlerini ilan sisteminize entegre edebiliriz.

Bizden ilan sitesi tasarım, yazılım ve danışmanlık hizmetleri almak için lütfen buraya tıklayarak bize ulaşın.

SON PROJE

Ne Dediler

Hem arkadaşça yaklaşarak güven veren hem de işini profesyonel olarak yapan, ender bulunan bir ajans.

Köksal Atik (CEO)
http://www.dersville.com

WEB BÜLTEN

İnternet teknolojileri alanında güncel haber ve kampanyaların e-posta adresinize gelmesini ister misiniz?

E-posta adresinizi spam amaçlı kullanmayacağımıza söz veriyoruz.

TWITTER
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Selahattin Pınar Cad.
    Kemer İş Hanı No:15/7
    Mecidiyeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 248 88 88
  • Faks: +90 212 248 88 88 (135)
  • Email: temas@webizm.com
HIZLI İLETİŞİM

© 1999 - 2024 Webizm.com | Tüm hakları saklıdır.